Hikayemiz

HİKAYEMİZ

YILDIZ PLASTİK, 1992 YILINDA KURULMUŞTUR. FAALİYET ALANI OLARAK KENDİSİNE AKÜMÜLATÖR KUTUSU VE KAPAĞI ÜRETİMİNİ HEDEFLEMİŞTİR. YURT DIŞINA BAĞLI OLDUĞUMUZ BU SEKTÖRDE TÜRKİYENİN İLK AKÜMÜLATÖR KUTU VE KAPAĞININ ÜRETİCİSİ OLMUŞ YILLARCA BU SEKTÖRE HİZMET ETMEYE DEVAM ETMİŞTİR. 2009 YILINDA SONRA GELİŞEN VE DEĞİŞEN PLASTİK AMBALAJ TALEPLERİNE, KENDİMİZE HAS BAKIŞIYLA YENİ ÇÖZÜMLER GELİŞTİRMEYİ AMAÇ EDİNMİŞTİR. 2016 YILI İTİBARİYLE CAM, KOVA VE TENEKE AMBALAJLARDA KULLANILAN TAŞIMA KULBU PAZARINA YÖNELİK İNOVATİF ÜRÜNLERLE PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETMİŞTİR. SON YILLARDA İSE KORUYUCULUĞU YÜKSEK GIDA AMBALAJLARINA YÖNELİK DÜNYA’DA ÖRNEĞİ OLMAYAN, CAM VE TENEKE GIDA AMBALAJLARINA ALTERNATİF OLACAK ÇEVREYE DUYARLI ÜRÜNLER ÜZERİNDE PROJELER ÜRETMEKTEYİZ.

Misyonumuz

ÜRETİRKEN ÇEVREYE DUYARLI VE PAYDAŞLARINA SAYGILI OLMAK. MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİN ÖTESİNDE HİZMET VEREBİLMEK. GENEL KABUL GÖRMÜŞ YÖNETİM SİSTEMLERİ STANDARTLARININ (BRCGS FOOD) GEREKLİLİKLERİNİ KARŞILAYIP BUNU BİR ŞİRKET POLİTİKASI HALİNE GETİRMEK VE BUNU AYNI ZAMANDA FASON ÜRETİCİLERİMİZ VE TEDARİKÇİLERİMİZDE TAKİP VE KONTROLLERİ YAPMAK. SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM SİSTEMLERİ VE YAKLAŞIMLARINI KULLANMAK VE BUNLARI TERCİH EDİLEBİLİR HALE GETİRMEK.

Vizyonumuz

GIDA AMABALAJI VE KULP ÜRETİMİNDE DÜNYA MARKALARININ STRATEJİK ÜRETİM ORTAĞI OLMAK. ÜLKEMİZDE VE DİĞER ÜLKELERDE GIDA AMBALAJI SEKTÖRÜ ÜRETİCİLERİ ARASINDA KALİTE, İNNOVASYON HIZ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM ŞEKLİ İLE TANINAN VE YÜKSEK BİLİNİRLİĞİ İLE TERCİH EDİLEN MARKA OLMAK ÜRETİM AŞAMALARINDA KULLANDIĞI SÜRDÜRÜLEBİLİR PROSES VE TEKNOLOJİK MAKİNE PARKURU İLE ÖNCÜ VE İLKLERE İMZA ATAN, SEKTÖRDE ÖRNEK TEŞKİL EDEN VE TAKİP EDİLEN ÜRETİM MARKASI OLMAK.